H&b jednorazowa maseczka z kwasem hialuronowym i peptydami 18 ml nowość

W magazynie w dużej ilości
19,00 zł
Ilość

Maseczka na twarz nasączona płynną formułą, wzbogaconą o silne składniki przeciwdziałające starzeniu, kwas hialuronowy do pielęgnacji skóry suchej i redukcję drobnych zmarszczek, Matrixyl znany jako doskonały balsam i stymulator produkcji kolagenu w skórze dojrzewającej. Wysoki poziom wilgoci w masce i jej antystresowe składniki, takie jak Aloe Vera i Rumianek, które działają kojąco i nawilżająco na skórę. Wzbogacony w witaminy A + B5 + E i minerały z Morza Martwego. Dla maksymalnego komfortu wykonane są specjalne otwory dla oczu i ust. Maska zmiękcza skórę, łagodzi, odświeża i pomaga zapobiegać pojawianiu się cienkich linii. Pod koniec zabiegu skóra jest jasna, odświeżona, gładka i elastyczna.

Zastosowanie

Raz lub dwa razy w tygodniu, na czystą skórę, najlepiej wieczorem. Nałóż maskę zaczynając od czoła delikatnie przesuwając ją w dół. Pozostaw na około 10-15 minut, usuń i wyrzuć. Nie trzeba myć twarzy. Zaleca się wchłonięcie reszty materiału w skórę delikatnymi ruchami okrężnymi. Maska jest jednorazowa i odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry.

Maska powinna być używana tylko zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z instrukcją użycia. Nie połykać. Trzymać z dala od oczu, natychmiast przepłukać oczy, jeśli produkt wejdzie w kontakt z nimi. Trzymać z dala od dzieci. Nie używać, jeśli jest wrażliwy na którykolwiek ze składników.

cena za 100 ml - 161,11 zł

11 Przedmioty

Zobacz także